Şişli Su Tesisat Ustası Su Kaçağı Tamiri

Şişli Su Tesisat Ustası Su Kaçağı Tamiri

Şişli Su Tesisat Ustası Su Kaçağı Tamiri

ŞİŞLİ SU KAÇAĞI TAMİRİ

WP_20131228_004

Elektrik tesisatı arızalarından daha büyük ve zararlı bir yapı arızası varsa o da su tesisatı arızasıdır, su tesisatı arızası durumunda dökülen sıvalar, kabaran döşemeler ve fayansların büyük bölümünün kırılmasına neden olan kaçaklarla sık sık karşılaşılır, bu durumları önlemek için bakımlarınızı ihmal etmeyin ve firmamızın sunduğu Sıva altı tesisat kaçağı görüntüleme tekniği sayesinde kırmadan su tesisatı kaçağı tespiti hizmetini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.  Konusunda uzman su tesisatı ustalarımız teknolojinin en gelişmiş ürünlerinden olan sıva altı tesisat görüntüleme araçları ile kaçak yapan borunuzu kırmadan tespit ediyor hem zamandan hem de paradan tasarruf ediyorsunuz!

Avrupanın en modern ve tarihi yapıya sahip şehirlerinden olan İstanbul pek çok eski yapıya ev sahipliği yapar ve bu yapılar her gün su tesisatı arızası ile karşı karşıyadırlar, şayet sizde su kaçağı problemi ile karşı karşıya kaldıysanız hemen bizi arayın ve kırmadan su kaçağı bulma gibi harika hizmetlerimizden yararlanmaya hemen başlayın!

Telefon İrtibat: (0534) 337 30 75 — 0212 461 42 43

 

Gizliden de faturalarınızı şişiren su kaçaklarını ve sızıntılarını kırmadan su kaçağı tespiti ile belirliyoruz. Uzman ustalarımız yapılarınızdaki tesisat arızalarını anında keşfedip hızlıca çözümler üretiyorlar! Firmamız Şişli ilçesinde de kırmadan su kaçağı bulma ve tesisat tamiri hizmetini veriyor.

Büyük tesisat arızalarını önlemek ve var olan gizli arızaları keşfetmek için ustalarından bir kaç ipucu;

Duvarlarınızın içinden gelen su damlatması sesleri ve veyahutta sızıntı sesleri var ise şayet mutlaka bizimle irtibata geçin, tesisatlarınızın periyodik bakımını yaptırmanızda bütçeniz için oldukça yerinde bir adım olacaktır. Sıva altlarından veya tavanlarınızdan su sızıntısı veya nemlenmeler meydana geliyorsa bizi arayınız, biz kırmadan su kaçağı bulma servislerimiz ile sizlerin su tesisatı arızalarınızı oluştuktan sonra veya oluşmadan önce tamir ediyor ve size konforunuzu geri kazandırıyoruz.

Kırmadan su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tıkanılık giderme gibi hizmetleri sunan firmamız artık Şişli su kaçağı tamiratı ile sizlerin hizmetinde. Konusunda uzman elemanlarımız ile haftanın hemen, hemen her günü hizmetinizdeyiz, Üstelik bu hizmetlerimizi Şişli ilçemiz de dahil olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinden siz değerli müşterilerimize sunuyoruz!

Telefon İrtibat: (0534) 337 30 75 — 0212 461 42 43

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir