Robotla Gider Tıkanıklığı Açma

Robotla Gider Tıkanıklığı Açma

Robotla Gider Tıkanıklığı Açma

Tuvalet gideri tıkanması, Banyo gideri tıkanması,Mutfak gideri tıkanması gibi gider tıkanıklığı problemlerinde kesinlikle işini en güvenli yöntemlerle hızlı ve temiz çözümler sunan firmalardan yardım almalısınız. Tıkanıklık açma alanında hizmet veren profesyonel firmalar kesinlikle kanal görüntülüme cihazı ve kanal açma makinesi kullanarak tıkalı gider açma hizmeti sunmaktadır. Çünkü gelişen teknolojiye ayak uyduran profesyonel firmalar eski usul yöntemlerden sıyrılıp yeni jenerasyon cihazlarla pimaş borulara zarar vermeden ve ortalığı kirletip batırmadan hızlı ve kolay bir şekilde çözüme kavuşturur. Kameralı tıkanıklık açma işleminde pimaş borularının içi naklen görüntülenerek tıkanıklığa neden olan maddeleri net olarak görebiliyoruz. Profesyonel elemanlarımızın tıkanıklığı teşhis ettikten sonra tıkanıklık türe göre değerlendirmeler yaparak en uygun ve güvenli yöntemle çözüm üretiyor. Ekibimiz kırmadan gider tıkanıklığı açma mevzusunda ki tecrübelerine dayanarak bütün problemlerde tıkanıklık açma makinesi ile açma yolunu tercih edeceklerdir. Pimaş borusunun genişliği tıkanıklık açmaya engel değildir. Gider açma robotunun spiral yay kablosunun girebileceği kadar geniş çapta olması yeterlidir. Gider tıkanıklığı olan ev, işyeri, okul, hastane vb. meskenlerde ki mutfak lavabosu, banyo lavabosu, balkon gideri ve yağmur gideri gibi bir çok tıkanıklığa kullandığımız teknolojik cihazlarla kısa sürede müdahale ederek yaşadığınız bütün mağduriyete son veriyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkemize önem veren elemanlarımız sadece ücrete odaklanmadan müşterilerimizi mutlu etme amacıyla sorunlara en kısa sürede kaliteli hizmet vermektedir.

Binaların pimaş borularında inşaat esnasında içinde kalan taş, beton ve moloz artıklarının neden olduğu tıkanıklıkları da açan tecrübeli ekiplerimiz hatalı tesisat sisteminden dolayı oluşan problemleri de güvenli ve hızlı bir şekilde çözüyor. İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasının tamamına mobil destek servisimizle hizmet veren uzman personelimiz tıkalı gider açma hizmetini kameralı kanal açma cihazlarla tespitini yapıyoruz. Daha sonra özel kanal açma makinesiyle kırmadan tıkanıklık açma işlemini gerçekleştiriyoruz. El yordamı ile yada basit aletlerle yapılan tıkanıklık açma işlemlerinde ya tıkanıklık açılamıyor yada plastik pimaş borusu çatlayıp kırılıyor. Belki tıkanıklık açılmış olabilir fakat bir süre su kaçağı problemi doğuran bu yöntem çözüm üretirken problem doğuruyor. Bu yöntem tabi ki çoğu zaman başarısız oluyor. Belki gider pimaşı başlangıcına çok yakın olan tıkanıklıklarda işe yarasada bahsettiğimiz gibi pvc borularda kaçınılmaz hasarlara yol açması çok olasıdır. İşini profesyonel ekipmanları kullanmanın dışındaki yöntemlere başvuran firma veya kişiler özel kanal açma makinesine sahip olmadıkları için kalıcı çözümler üretemezken daha büyük sorunlara yol açmakta da ustadırlar.

Tıkalı gider açma işlemlerinde kimyasal ürünler kullanarak açma yöntemleri pek tasvip etmiyoruz. Çünkü bu kimyasallar pH derecesi düşük asidik yapıda oldukları için pimaş borularının ek yerlerindeki lastik contalara hasar vermekle birlikte tıkanık pimaş borusu kısmında tahrip etkisi yarattığı için delinmelere yol açma ihtimali vardır. Gider tıkanıklığı problemlerinizde başınızın ağrımasını istemiyorsanız kesinlikle kameralı tıkanıklık açma ve robotla gider tıkanıklığı açma hizmeti veren firmalarda yardım isteyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir