Petek Temizliği Hizmetleri

Petek Temizliğinde Bir Numarayız!

Petek temizliği işlemini periyodik olarak ayrıca bakımını da yaptırmanız gerekmektedir. Petek temizliği işlemini uzmanlarımız tarafından kolaylıkla başarılı bir sonuç elde edebilirsiniz. Petek temizliği işlemi bir saat kadar kısa bir sürede özel tekniklerimiz ile sizlere hizmet veriyoruz.

Petek temizliği işlemini yapmasanız peteğinizi günden güne kirlenecek zamanla ısı kaybına uğrayacak ve uzun süre sonra da petek temizliği işlemini yaptırmadığınızda ile peteğinizin hiç ısınmadığını çıplak gözünüzle rahatlıkla göreceksiniz. Bu durumla karşılaşmamak için petek temizliği işlemini kendiniz değil uzman bir ekip ile yaptırmanızı öneriyoruz.

Bir kendimize petek temizliği konusunda neden uzman dediğimizi açıklayalım isterseniz. Bilgi ve birikimlerimizle bu konuda uzmanlaştığımızın kanıtına vardık. Elimizden birçok kombi birçok petek geçti. Petek temizliği konusunda uzman kadromuz her gün yenilenen teknolojiyi yeni teknoloji ile birlikte çıkan petekleri bunun dışında yeni teknoloji ile çıkan kombileri inceledik üzerinden çalışmalar yaptılar. Petek temizliği konusunda uzmanlığımız bilgi birikimlerimiz yaptığımız çalışmalar ve deneyler sonucu ortaya çıkmıştır. Petek temizliği için özel kimyasal maddeler bunun yanı sıra belli başlı teknolojinin son aletleriyle gerçekleştiriyoruz. Siz de peteklerinizin ilk gün ki kadar sıcak kalmasını istemez misiniz? Durduk yere daha fazla enerji harcatarak hem de ısınmadan neden daha fazla yakıt ücreti ödeyesiniz ki? Petek temizliği işlemi ile bu durumu ortadan kaldırmanız artık an meselesi. Petek temizliği işlemi yaptırdıktan sonra peteğinizin artık belli bir bölümü değil her yerine eşit dağılacak şekilde ısınacaktır. Petek temizliği işlemini siz yapmaya kalkarsanız bu durumda açık konuşmamız gerekir ki, sadece tesisatın havasını alabilirsiniz. Peteğin ve tesisatın için petek temizliği için özel kimyasal madde girmediği sürece temizlik kesinlikle gerçekleştirilemez.

peksoz-tesisat-petek-temizligi

Bu gibi durumların önüne geçebilmek için artık bir telefon kadar yakınınızdayız. Isı kayıplarını %30 oranda azaltmak istiyorsanız petek temizliği işlemini muhakkak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. %30 çok az bir oran diyebilirsiniz. Ama petek temizliği işlemini yaptırdıktan sonra ne kadar işe yaradığını siz gözlerinizle görüp farkı hissedeceksiniz. Yaşadığınız alanda peteklerde ısı sorunu var ise ya da iyi ortamın ve kendinizin iyi ısınmadığını düşünüyorsanız o zaman hemen petek temizliği uzmanına ihtiyacınız var demektir. Petek temizliği işlemini periyodik olarak yaptırmadığınız sürece beklenen ısıyı asla vermeyecektir.

Gerçekten Ödediğiniz Fatura Kadar Isının

Ayrıca petek temizliği işlemini yaptırmadığınız sürece peteklerinizin üstü ısınacak ve altı hiçbir şekilde ısınmayacaktır. Çünkü suyun girişi üst tarafta olacak ve üst taraf ısınacak arada ki bulunan kanallardan su kir ve kireç gibi olgulardan geçemeyeceği için alt taraf ısınıp devir daim işlemi de böylelikle gerçekleşmeyip kombinizi zorlayacak daha fazla yakıt tüketmesine neden olacaktır. Siz ne kadar kombinin derecesini yükseltirseniz yükseltin alt tabakaya su ulaşmadığı için sıcaklık hissetmeyeceksiniz. Petek temizliği konusundan uzman kadromuz ile sizlere yardımcı olarak peteğinize petek temizliği işlemini yaptıktan sonra peteğinize eşit sıcaklık dağıldığını görecek ve peteğinizin ısınıp daha verimli olduğunu göreceksiniz. Bir farklı yol daha var doğalgaz faturanız kullandığınız ısıya göre daha fazla gelecektir. Çünkü suyun geçmesi için daha fazla yakıt harcanacaktır. Bu durum sizin canınızı sıkabilir. Bu durumdan kurtulmak için petek temizliği işlemini siz değil bırakın uzman ekibimiz güven elleriyle size en iyi en kaliteli ve en uygun fiyat garantili hizmetlerini sağlasınlar.

Daha Az Fatura Ödeyin!

Ödediğiniz faturalara göre ısındığınız ortam neden daha fazla ve daha az fatura ücreti ödeyerek ısınmasın ki? Petek temizliği ile hiç beklemediğiniz bir süre de kombilerinizin ayrıca bunun yanı sıra peteklerinizin eski verimine ulaşabileceksiniz. Petek temizliği için çağıracağınız uzman özel kimyasal maddeler ile peteğinizin içinde oluşan tortu, tozları ve kireçleri Petek temizliği işlemini uygulayacaktır. Petek temizliği kesinlikle aksatılmaması ve ayrıca uzmanlar tarafından yapılması gereken bir işlemdir. Petek temizliği işlemlerin de biz size en iyi ve en uygun fiyat garantisi ile sizlere daha kaliteli hizmet vermekteyiz. Kimi firmalar daha önce yaptığımız çalışmalardan gördüğümüz kadarıyla evlerinize ve iş yerlerinize gelip peteğin havasını alıp petek temizliği işlemini tamamladım diyerek sizden petek temizliği işlem ücretini istemektedirler. Bu durumlar çok karşılaştığımız için siz de uzman kadromuzun petek temizliği servisinden yararlanabilirsiniz.

Makineli petek temizlik

Makineli petek temizlik

Petek temizliği olmadığı zaman pislikler yüzünden kombiniz ısıtmak için daha çok çalışıyor ve daha fazla enerji harcayıp petekler daha az ısıtmaktadır. Günümüzün gelişen teknolojisi ile sizlere petek temizliği işlemini en iyi şekilde sunuyoruz. Petek temizliği her iki sene de bir ben yapıyorum zaten diyebilirsiniz. Ama size şunu çok rahat söyleyebiliriz ki petek temizliği yapıyorum diye sadece içeride oluşan havayı alabilirsiniz. Bunun dışında petek temizliği için özel kimyasal madde ve bazı özel teknikler kullanmadığınız takdirde petek temizliği işlemini gerçekleştirmeniz imkânsız olacaktır. Standartlar dâhilinde petek temizliği 45 dakika ile bir saat arasında kısa bir sürede petek temizliği işlemi başarıyla gerçekleşecektir. Petek temizliği yapılırken aynı zaman da uzman kadromuz devir daim işlemi yaparak tesisatınıza bağlı boruların ve tesisatınızın genel anlamıyla bakımını ve temizliğini yapmış olacaktır. Petek temizliği işlemini kesinlikle düzenli olarak yaptırmanızı öneriyoruz. Petek temizliği periyodik olarak temizlenmediği takdirde başınıza birçok derdi açacaktır.

Petek temizliği işinde işin ehli olan firmamız size her zaman hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Petek temizliği işlemini kışa girmeden bir kere yaptırırsanız hem kışı rahat ve sıcak bir şekilde geçirebilir, hem de kombi ve peteklerinizle ilgili oluşacak sorunları ortadan kaldırabilme şansına sahip olabilirsiniz. Petek temizliği işleminden sonra rahat rahat ısınabilecek yakıt için gereğinden fazla fatura ödemeyeceksiniz. Petek temizliği hizmeti sayesinde birçok sorunlardan kurtulmanız için sizlerin hizmetinizdeyiz.

Peki Referanslarımızı Merak mı Ediyorsunuz?

İşte size referanslarımızdan bir kaçını takdim edelim

 

 

Bizi Aramak mı İstiyorsunuz İletişim Bilgilerimiz Hemen Burada!

Tüm istanbul ve Türkiye’de servislerimiz mevcuttur Telefon İrtibat: 0534 337 30 75 – 05445012406 – 0212 461 42 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir