Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma, Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma, Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

Mutfak Gider Tıkanıklığı Açma, Mutfak Lavabo Tıkanıklığı Açma

                       Mutfak lavabo tıkanıklığı problemi için gelişen teknolojiyle birlikte yurtdışından özel olarak getirttiğimiz gider tıkanıklığı açma makinesi ile artık mutfak gideri açma problemine çözüm bulmak çok kolay. İstanbul Tesisat olarak mutfaklarınızda oluşabilecek bütün tıkanıklıklara evinizi kirletmeden çok hızlı bir şekilde açabiliyoruz. Mutfak; ev hayatında günlük olarak çok sık kullanılan bir alan olduğu için dolayısıyla ev hanımları her gün yemek ve temizlik yaparlar. Temizlik esnasında mutfak lavabosu gideri de temizlik esnasında çok kullanılıyor ve temizlik artıkları(sebze artıkları, yemek artıkları, yemek yağları, bulaşık artıkları vs.) dolayısıyla tıkanması olasıdır. Ev hanımları için mutfak lavabosunun tıkanması demek mutfakta ki en önemli ihtiyaçları olan lavabonun kullanılmaması demektir. Bu problemden dolayı canınız çok sıkılabilir. Tabi ki mutfaktaki işlerinizde aksayacaktır. Bu tıkanıklıklar sonucunda eğer gider tesisatınızda eski ise muhtemelen su sızdırmaları da olabileceği gibi tıkanıklık haricinde daha büyük problemlerde sizi bekliyor olacaktır. Bu durumda hem rahatınız bozulacak hem de evinizde pis kokular olacaktır. Pis su taşkını ihtimalide var. Çünkü pimaş borusu eğer sizin daireniz içerisinde ise bu tıkanıklık sadece sizin lavabonuzdan su gitmemesine neden olur.

 

Eğer tıkanıklık sizin dairenizin giderinin ana gidere bağlandıktan hemen sonra oluşmuş ise bu durumda üst daireden gelen pis su direk sizin dairenizden çıkacaktır. Ve lavabonuzdan taşan pis sular evinizde pis koku bırakırken ortalığı da berbat edecek ve oluşan manzarayı helalde tahmin edebilirsiniz. Mutfak gider tıkanıklığı açma yöntemleri olarak birden çok yolu vardır fakat bu yöntemler kalıcı olmayacaktır. Mesela en basitinden lavabo pompası yardımıyla, marketlerde satılan lavabo açıcı kimyasal tozu uygulayarak yada lavabo giderine bol miktarda toz karbonat döküp üzerine 1lt sirke boşaltarak küçük çaplı tıkanıklıkları açabilmek mümkündür. Fakat söylediğimiz gibi bu yöntemler gider tıkanıklığına neden olan artık materyallerin tamamen temizlenmesini sağlamayacaktır. Uzman elemanlarımızın kullandığı kameralı mutfak gider tıkanıklığı açma yöntemi ile ilk önce kanal görüntüleme cihazı ile mutfak giderin ağzından gönderilerek tıkanıklığın olduğu noktaya kadar rahatça ulaşır. Tıkanıklık sebebini tespit ettikten sonra robotla mutfak tıkanıklığı açma işlemi dediğimiz kanal açma makinesiyle pimaş borularını kırmadan tıkanıklığı evinizi kirletmeden hızlı ve kalıcı bir şekilde açıyoruz.

Tıkalı mutfak lavabosu probleminizle ilgili yardım yada bilgi almak için irtibat numaralarımızdan 7/24 bizleri arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir