Mecidiyeköy Su Kaçağı Bulma

Mecidiyeköy Su Kaçağı Bulma

Mecidiyeköy Su Kaçağı Bulma

IMG_20150223_114612

Su tesisatları bir binanın kan dolaşımını sağlayan damarları gibidir, binanın su tesisatı ne kadar sağlıklı olur ise bina o kadar sağlıklı olur. Özellikle eski apartmanlarda ve ucuz tesisat kullanılan yapılarda su tesisatları yılların getirdiği yıpranma veya ucuz malzeme kullanılmasından dolayı tıkanır veya belli bölgelerinden patlar. Su tesisatlarının sağlam ve güvenilir olması günümüz yapılarında oldukça dikkat edilen bir konu fakat geçmişteki kontrol ve işçilik dönemimizdeki kadar yeterli değildi. Özellikle İstanbul gibi yaşlı ve kalabalık bir şehirde bulunan yüzbinlerce bina büyük oranda çürük tesisat veya yetersiz donanım ile yaşamlarını idame ettiriyorlar.

Her gün İstanbul genelinde pek çok kaçak, kırık veya patlak su tesisatı vakaları yaşanıyor, hal böyle olunca insanlar su tesisatçılarının kapısını aşındırıyor. Su tesisatları üste de belirttiğimiz gibi evlerin can damarlarıdır, eğer bir su kaçağı varsa bu evin yapısına zarar verebilir, düşünsenize; Banyonuza yeni bir fayans döşetmişsiniz, gerçekten güzel olmuş fakat sabah sıvaların altından gelen bir su sızıntısıyla uyanıyorsunuz!

Çağırdığınız Su tesisatı ustası size sıva altında su kaçağı olduğunu ve tüm fayansların kırılması gerektiğini söylüyor! İşte bu tip durumlarla da karşılaşmamak için tesisatlarınızı fayans kaplama gibi işlemlerden önce su kaçağına karşı kontrol ettirmeniz sizin için epey faydalı olacaktır.

Eğer Su sızıntısından şüphe ediyorsanız, özellikle banyoda iken duvarların içinden gelen damlama veya sızıntı sesi duyuyorsanız mutlaka bir su tesisatı ustası ile görüşerek gerekli bilgileri almanız gerekir, böylelikle daha fazla masraflar ile karşılaşmadan sağlıklı bir su tesisatına kavuşmanız garantilenecektir.

Su sızıntıları ayrıca faturaları da oldukça şişiren konuların başında gelmektedir, bazen duyarız “2 kişiyiz ama fatura 10kişilik aile için geliyor gibi geliyor” işte bu gibi yakınmaların kaynağı büyük oranda su sızıntıları ile alakalı olabilmektedir, tesisatlarınızı, özellikle şişmiş faturalar ile karşılaştığınızda kontrol ettirmeniz bütçeniz için de oldukça faydalı olacaktır. Bizler Mecidiyeköy ilçesinde de sizlere en kaliteli su kaçağı tespiti hizmetini, en profesyonel hizmet ile sizlere sunmayı amaç edindik, her türlü Su tesisatı hizmetlerimizden faydalanmak için bizi arayınız.

Telefon İrtibat: (0534) 337 30 75 — 0212 461 42 43

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir