Kartal Kırmadan Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Kartal Kırmadan Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Kartal Kırmadan Su Kaçağı Tespiti ve Tamiri

Ne yaparsanız yapın su faturalarınız kabarık mı geliyor? Tesisatlarınızda su kaçağı olabilir!

Başlıkta da belirttiğimiz gibi bütçenizi sarsan su faturalarınızın nedeni sıva altı su kaçakları olabilir. Uzman ustalarımız sizler için yapılarınızı sıva altı görüntüleme araçlarıyla inceliyor ve sizi olası fatura şişmelerine karşı koruyor! Firmamız Kartal ilçesinde de kırmadan su kaçağı bulma ve tesisat tamiri hizmetini veriyor.

Herşeyin zamanla yıpranıyor olması gibi binalarınızdaki tesisatlarınızda zamanla aşınır ve yıpranır, böyle durumlarda ise engellenemeyecek su kaçakları ve patlaklar meydana gelir, büyük arızalarla karşılaşmadan önce mutlaka tesisatlarınızı kontrol ettirmelisiniz, ayrıca yıllık periyodik bir gözden geçirmede oldukça yerinde olacaktır, şayet sizde su kaçağı problemi ile karşı karşıya kaldıysanız hemen bizi arayın ve kırmadan su kaçağı bulma gibi harika hizmetlerimizden yararlanmaya hemen başlayın!

Firmamızın sunmuş olduğu Kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti ile hem tamirat kısa sürüyor hem de yapılarınız fazla zarar görmeden bu dönemi atlatıyor.  Konusunda uzman su tesisatı ustalarımız teknolojinin en gelişmiş ürünlerinden olan sıva altı tesisat görüntüleme araçları ile kaçak yapan borunuzu hemen buluyor ve kırmadan tespit ediyor ve işlemlere çok daha hızlı ve kolay bir şekilde başlıyorlar. Böylelikle hem zamandan hem de paradan tasarruf ediyorsunuz!

Uzman su tesisatı ustalarımızdan  bütçenize iyi gelecek bir kaç ipucu

Yılda 1 kez bile olsa tesisatlarınızı ustalarımıza mutlaka incelettirin, Duvarlarınızın arkasından damlatma ve sızıntı sesi geliyorsa bizleri arayınız, Sıva altlarından veya tavanlarınızdan su sızıntısı veya nemlenmeler meydana geliyorsa bizi arayınız, biz kırmadan su kaçağı bulma servislerimiz ile sizlerin su tesisatı arızalarınızı oluştuktan sonra veya oluşmadan önce tamir ediyor ve size konforunuzu geri kazandırıyoruz.

Kırmadan su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tıkanılık giderme gibi hizmetleri sunan firmamız artık Kartal su kaçağı tamiratı ile sizlerin hizmetinde. Şimdi siz de vakit kaybetmeden bize bir telefon açın ve en kısa sürede sorununuza çare bulmanın keyfini yaşayın! Üstelik bu hizmetlerimizi Kartal ilçemiz de dahil olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinden siz değerli müşterilerimize sunuyoruz!

Telefon İrtibat: (0534) 337 30 75 — 0212 461 42 43

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir