İstanbul Zeytinburnu Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Zeytinburnu Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Zeytinburnu Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

Evinizde su kaçağı mı var mutlaka çağırdığınız su tesisatçısını kırmadan tesisat tamiri yapma garantili olanlardan çağırmalısınız. Çünkü evinizde yapılan su tesisatı tamiri sonrasında evinizde çıkan hasarların hepsi sizin üzerinize kalabilir.

Ne zaman nerede kırılacağı belli olmayan su boruları, hem evinizi hem de moralinizin düzenini bozabilir. O yüzden mutlaka bir su tesisatçısı numarasını ya cep telefonunuzun rehber kısmında bulundurun veya buzdolabı üzerine iliştirin.

 

WP_20140228_001

Garanti

Su tesisatınızın tamirini yaptırdıktan sonra, size gelen ustadan mutlaka bir garanti almayı ihmal etmeyin. Çünkü su tesisatı daha sonradan aynı yerden zarar gördüğünde ustanın tekrar gelerek bakmasını sağlayabilirsiniz.

WP_20131203_001

İstanbul’da Her Semtte

İstanbul Zeytinburnu su tesisatçısı İstanbul’un her ilçesinde bulunan su tesisatçıları dijital makineler ile arıza tespiti yapmaktadır. Çok önceden tespit ettikleri boru kırıklarını da hemen yaparak mutfağınızı ve banyonuzu size teslim edebilirler.

Kırılmadan açılan borular kalebodur veya fayanslara zarar vermez. Fakat kırılarak açılan banyo kalebodurları ve mutfak fayansları daha sonradan başınıza sıkıntı olarak kalaktır.