İstanbul Üsküdar Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Üsküdar Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Üsküdar Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

Gereksiz masraf ve su baskınlarına maruz kalmamak için mutlaka her yıl tüm su tesisatınızın bakımını yaptırmalısınız. Su tesisat bakımını yaptırdığınız halde arıza oluşuyorsa o zaman mutlaka bakım da yapabilen kırmadan tesisat tamiri de yapabilen bir uzman tamirciye ihtiyacınız olacaktır.

WP_20130830_001

Su Kaçağı Onarımı

Su kaçaklarını bulmak yeni sistemde çok daha kolay. Çünkü evinize getirdiğiniz tamirci kesinlikle su kaçağını kendisi bulmadan bir cihaz yardımı ile su kaçağını anında bulabiliyor. Dijital olan bu cihaz su kaçağının bulunduğu yerde sinyal vererek tamirciyi uyarıyor.

Tamirci sadece çok fazla tadilata gerek olmadan sinyal gelen alanı açarak patlak boruyu tamir ediyor ve çok fazla kalebodur veya fayans sorunu çıkarmadan temiz bir şekilde patlayan boruyu tamir ediyor.

Mutlaka Garanti İsteyin

İstanbul Üsküdar su tesisatçısı kırmadan, hasar vermeden evinizdeki su tesisatını yaptıktan sonra mutlaka garanti isteyin. Ne zaman tekrar kırılabilir. Ne zaman aynı işlemlere ihtiyaç duyarsınız bunun sorgulamasını mutlaka yapmalısınız yani tamirinizi garantiye almalısınız.