İstanbul Tuzla Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Tuzla Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Tuzla Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

Evlerimizde arada bir patlayan su borularımız veya bozulan çeşmelerimiz için mutlaka kırmadan tesisat tamiri yapan ustalar ararız. Kırılarak açılan kanallar daha sonradan bize bozuk fayanslar olarak geri döner. Evimizin yakınında veya hemen telefonla çağırabileceğimiz uzaklıkta mutlaka bir su tesisatçısına ihtiyacımız vardır.

petek_temizlig%cc%86i_2

Su Tesisatçıları Ne İş Yapar?

İstanbul Tuzla su tesisatçısı su tesisatı kaçağı, atık su kaçağı, pimaş kaçağı, kalorifer tesisatı kaçağı, kombi eksiltmesi, izolasyon kaçağı, geniş alan su kaçaklarının tamirini ve bakımını yapar. Bu saydığımız hasarlar olmadan önce bakımı yaptırılırsa hem ücret hususunda hem de daha sonradan eve yayılan su sıkıntısı baştan çözüme ulaştırılmış olur.

WP_20130830_002

Geniş Alan Su Kaçakları

Gün içinde yukarıda saydığımız bir arızayı gördüğünüzde mutlaka gün sonuna kadar bu arızaları tamir edebilecek bir tamirci tanıdığınız olmalı. Her türlü arızayı kırmadan dökmeden bulmak mümkün iken bazı tamirciler kırarak arıza bulmayı seçerler.

Geniş alan su kaçaklarında özel su kaçağı bulan dijital aletler bulunmaktadır. Bu aletlerle arızanın nereden geldiği hemen tespit edilir ve anında arıza giderilebilir.