İstanbul Şişli Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Şişli Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Şişli Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

Patlayan bir su borunuz yüzünden evinize çağırdığınız bir su tesisatçısının, su tesisatındaki arızaları dijital bir cihazla bulup bulmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz. Çünkü dijital cihazlarla tespit edilmeyen su arızaları kırmadan tesisat tamiri yapılabilmesini mümkün kılmaz.

Fayanslarınız ve kalebodurlarınız kırılarak tamir edilen su tesisatınızın tamirinden çok kırılan fayans ve kalebodurların tamiri sizin başınızı daha fazla ağrıtacaktır.

Garanti İstemeyi İhmal Etmeyin

Mutlaka yapılan tamirden sonra size gelen su tesisat ustasından garanti isteyin. Çünkü yapılan tamirlerden bir müddet sonra aynı yerden su borusu patlaması gerçekleşebiliyor. Çoğu su tesisatçısı tamir ettiği su borusunun tamirini kesinlikle tekrardan üstlenmiyor.

WP_20140314_004

İstanbul Şişli Su Tesisatçısı

İstanbul’un her yerinde bulunan su tesisatçıları içerisinden en iyisini seçmeye çalışırken sertifikalı su tesisatçılarından seçmenizi tavsiye ederiz. Sertifikaları olan su tesisatçılarının hata oranı hemen hemen %0 olarak bilinmektedir.

İstanbul Şişli su tesisatçısı tüm İstanbul’un semtlerinde dijital cihazlarla arızaları bularak kırmadan dökmeden, evinize hiçbir şekilde hasar vermeden tüm su tesisatı tamirini üstlenmektedirler.