İstanbul Silivri Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Silivri Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Silivri Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

Gider hatlarına dökülen pis ve temiz suyun borular ile kanala tahliye olurken belirli sebepler ile küçük çatlaklar veya kırılmaların oluştuğu noktalardan sızan sulara, su kaçağı adı verilmektedir. Su kaçağı, hemen müdahale edilmemesi durumunda, çözümü zor bir hale gelebilmektedir.

İstanbul Silivri Su Tesisatçısı, su kaçağının tespit edilmesi, su kaçağının tamir edilmesi ve su tesisatında meydana gelen diğer arızaların tamir edilmesi alanında hizmet vermektedir. Firma ile iletişim numarasını kullanarak iletişime geçmek mümkündür.

IMG_20150223_114610

 

Su sayacı musluklar açık olmamasına rağmen sürekli dönüp, fatura çok yüksek geliyorsa, seramikler arasında bulunan derzler renk değiştirmeye başladıysa, ıslak ya da kuru zeminlerde yüzeye devamlı su çıkıyorsa veya duvarlarda rutubet ve ıslanma şikâyeti varsa, bu durumlar su kaçağının belirtileri olabilir. Tesisatınızda su kaçağı olduğuna dair bir şüpheniz varsa, firmamız ile iletişime geçerek kırmadan tesisat tamiri yaptırabilirsiniz.

IMG_20150223_114827

Kırmadan Tesisat Tamiri

Geçmişte, su kaçağının tespit edilmesinde, tahmin yürütüp seramikleri kırarak su kaçağını bulma gibi yöntemler kullanılsa da, bunlar geride kalmıştır. Günümüzde, termal kamera, pis su kamerası, dinleme cihazı ve nem ölçer gibi cihazlar kullanılarak, su kaçağı, kırmadan tespit edilebilmektedir.