İstanbul Sarıyer Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Sarıyer Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Sarıyer Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Sarıyer Su Tesisatçısı, su tesisatında meydana gelen her türlü kaçak ve arızalar için faaliyet göstermektedir. Tesisatçılık alanında, en gelişmiş teknolojik ürünlerden faydalanan firma, kırmadan su kaçağı tespiti yapabilmektedir.

Su kaçağı, çok fazla önemsemese de bazen çok kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Su faturasının normalden kat be kat fazla gelmesine neden olan su kaçağının mutlaka tespit edilmesi ve tamir edilmesi gerekir.

Klozet Tuvalet Tıkanıklığı Nasıl Açılır

tuvalet tıkanıklığı açma,klozet tıkanıklığı açma,tuvalet gideri tıkanıklığı,kloze gideri tıkanıklığı,kameralı tuvalet gider açma,robotla tuvalet tıkanıklığı açma,kanal açma,kanal tıkanıklığı

 

Su Kaçağı Nedir?

Gider hatlarına dökülen pis ve temiz suyun borular ile kanala tahliye olurken belirli sebepler ile küçük çatlaklar veya kırılmaların oluştuğu noktalardan sızan sular, su kaçağı olarak tanımlanmaktadır. Su kaçakları, müdahale edilmedikleri takdirde çözümü oldukça zor olan problemlere neden olurlar. Su kaçağının, önce nereden kaynaklandığı tespit edilir, daha sonrasında ise tamiri gerçekleştirilir.

banyo-gider-tikanikligi-acma

banyo gider tıkanıklığı açma,banyoda duş gideri tıkandı,banyo gideri açma,banyo gider tıkanıklığı,tıkalı gider açma,banyoda gider tıkanma sebebi,kırmadan banyo gider açma,banyo gideri tıkandı

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Sarıyer Su Tesisatçısı, kırmadan tesisat tamiri yapabilmektedir. Termal kamera, pis su kamerası, dinleme cihazı ve nem ölçer gibi cihazlar yardımıyla, kırıp dökmeden su kaçağını noktasal olarak tespit edebilmektedir.