İstanbul Sancaktepe Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Sancaktepe Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Sancaktepe Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Sancaktepe Su Tesisatçısı, su tesisatında meydana gelen her türlü kaçak ve arıza ile ilgilenmektedir. Su kaçağının kırmadan tespit edilmesi ve tamir edilmesi, alanında başarılı tesisatçılardan oluşan kadrosu ile firma tarafından kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Sancaktepe Su Tesisatçısı’na, iletişim numaraları ile ulaşabilmek mümkündür. Su tesisatınızda bir kaçak olmasından şüphe ediyorsanız, hemen kırmadan su kaçağı tespiti ve tamiri yapan firma ile iletişime geçebilirsiniz.

kirmadan_su_kac%cc%a7ag%cc%86i_tamiri

Cihazla Su Kaçağı Nasıl Bulunur?

Kırmadan tesisat tamiri, cihazlar yoluyla sağlanmaktadır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi, tesisatçılık sektöründe de son derece faydalı olmuştur. Termal kamera, pis su kamerası, dinleme cihazı ve nem ölçer yardımıyla kırmadan su kaçağı tespit edilebilmektedir.

WP_20140307_001

Su Kaçağı Bulma Yöntemleri 

Su kaçağını tespit etmede farklı yöntemler kullanılmaktadır. Tahmin yürütüp seramikleri kırarak su kaçağını bulma tekniği, bilinen en eski tekniktir. Günümüzde genellikle termal kamera ile sıcak su kaçaklarını tespit etme ve akustik cihazla dinleme yaparak kaçağın sesini bulma yöntemleri kullanılmaktadır. Ortamda en fazla nem bulunan noktayı takip etme gibi alternatif yöntemler de bulunmaktadır.