İstanbul Pendik Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Pendik Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Pendik Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

Su tesisatlarında, su sızıntılarının tespit edilip tamir edilmesi büyük önem arz etmektedir. Su kaçağının tamir edilmemesi, birçok kötü sonuç doğurabilir. Faturaların normalden çok yüksek gelmesi, tesisatta su kaçağı olduğunun bir işaretidir. Kötü durumlarla karşılaşmamak için, su kaçağı tespitinin ve tamirinin yaptırılması gerekmektedir.

Eskiden su kaçağı tespitinin yapılması uzun zaman alırken, günümüzde ise çok kısa bir sürede tamamlanmaktadır. Bu aşamada, gelişmiş teknolojik cihazlardan faydalanılmaktadır. Kırmadan tesisat tamiri için, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

tikaniklik_ac%cc%a7ma

Kırmadan Tesisat Tamiri İçin Hangi Cihazlar Kullanılır?

Kırmadan su kaçağının tespit edilmesi aşamasında, termal kamera, pis su kamerası, dinleme cihazı ve nemölçer cihazlarından faydalanılır. Nemölçer, kesin yer tespiti sağlayamasa da, su kaçağının tespit edilmesinde yardımcı olarak kullanılır.

IMG_20150223_114827

Kırmadan Tesisat Tamiri Nasıl Yapılır?

Termal kamerayla su kaçağının tespit edilmesi, kırmadan tesisat tamirinde en çok tercih edilen yöntemdir. Termal kamera, kesin ve hızlı sonuç veren bir yöntemdir. Akustik cihazla dinleme yaparak su kaçağını tespit etme yöntemi de, tesisatçıların en çok kullandıkları yöntemler arasındadır. Su kaçağı tamiri işleriniz için, İstanbul Pendik Su Tesisatçısı ile iletişime geçebilirsiniz.