İstanbul Maltepe Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Maltepe Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

İstanbul Maltepe Su Tesisatçısı – Kırmadan Tesisat Tamiri

Tesisat alanında, büyük yenilikler ortaya çıkmıştır. Ortaya çıkan bu yenilikler arasında, en önemli olanlardan biri de, günümüzde, su kaçağının kırmadan tespit edilebiliyor olmasıdır. İstanbul Maltepe Su Tesisatçısı olarak, özel cihazlar yardımıyla, evinize hiçbir zarar vermeden, kırıp, dökmeden su kaçağını tespit edebilmekteyiz.

Kırmadan su kaçağı tespiti, son yıllarda teknoloji sayesinde gelişmiş bir yöntemdir. Evinizde, su kaçağı gibi bir durumdan endişeleniyorsanız, firmamız ile iletişime geçerek, kaçağın önce tespit edilmesini sonra da tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

WP_20140228_003

Su Kaçağı Belirtileri

Su sayacınız musluklar açık olmadığı halde sürekli dönüyorsa, su faturası oldukça yüksek geliyorsa, ıslak ya da kuru zeminlerde yüzeye sürekli su çıkıyorsa, duvarlarda rutubet ve ıslanma şikayeti varsa ya da evde kanalizasyonda yaşayan böcekler çoğalmaya başladıysa, bunlar su kaçağının belirtileri olabilir. Bu durumlarda, kırmadan tesisat tamiri hizmetleri için, Maltepe su tesisatçısı ile iletişime geçebilirsiniz.

suk

Kırmadan Su Kaçağının Tespit Edilmesi

Teknoloji gelişmiş, yeni cihazlar ortaya çıkmıştır. Bu da, eskiden mümkün olmayan birçok şeyi günümüzde mümkün kılmaktadır. Termal kamera, dinleme cihazı, pis su kamerası ve nem ölçer yardımıyla kırmadan su kaçağı tespit edilebilmektedir.