İstanbul Fatih Su Tesisatçısı

İstanbul Fatih Su Tesisatçısı

İstanbul Fatih Su Tesisatçısı

Yaklaşan kış ayları ile birlikte, kombilerinizi çalıştırmadan önce ve kötü sürprizlerle karşılaşmamak için, kaloriferleriniz havasına ve suyuna baktırmayı ihmal etmemelisiniz.

Düşük ya da yüksek basınç, hem kombinize zarar verir, hem de kış aylarında ısınamadığınız halde boş yere yüklü miktarda doğal gaz faturası ödemenize neden olabilir. Bu sorunu ortadan kaldırmak için İstanbul Fatih su tesisatçısı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

petek-temizleme-makinasi

Su Tesisatçısı Ne Yapar? 

Su tesisatı, bütün yapının temiz ve kirli su akışının sağlandığı sisteme verilen addır. Kaynaktan alınan temiz su, yapıda istenilen noktalara sızıntısınız olarak iletilmesiyle, kirli suyun temiz suya karışmadan kanalizasyona bırakılmasını sağlayan sisteme su tesisatı ya da sıhhi tesisat denilmektedir.

Su tesisatına hakim olmayan, deneyimsiz kişiler ve dolandırıcılar yüzünden yapılan işlemlerde evinizin alt yapısı çok daha zarar görebilir. Kırmadan tesisat tamiri için bize ulaşabilirsiniz.

IMG_20150223_114827

Tesisat Hizmeti Ücretleri

Ücretler yapılacak işleme, kullanılacak malzemeye ve tesisatçıların harcayacakları zamana göre değişebiliyor. Bu yüzden taban bir ücret vermek çok doğru olmayacaktır.