İstanbul Çatalca Su Tesisatçısı

İstanbul Çatalca Su Tesisatçısı

İstanbul Çatalca Su Tesisatçısı

 

İstanbul Çatalca su tesisatçısı, Çatalca’nın tüm mahallelerinde bugüne kadar vermiş olduğu hizmet ile başarılı, güvenilir ve çağdaş çalışmalar yürüttüğünü kanıtlamıştır.

 

Uzman ekipler tarafından yapılan çalışmalarda eskiden olduğu gibi tüm banyonun kırılmasına gerek kalmadan, hatta kimi zaman hiç bir kırma işlemi yapılmadan tesisat sorunları çözülmektedir.

 

Sızıntı halinde bile olsa su kaçaklarının tespitini, en isabetli şekilde tespit edip, kaçak sorunları kısa zamanda çözülür. Üstelik dakikalar kadar kısa zamanda bulunan kaçaklarda, sorunun çözümü birkaç saat ile sınırlı olmaktadır.

banyo-gider-tikanikligi-acma

Kırılmadan Tamir

 

Tüm bu çalışmalar, kullanılan yeni nesil tespit sistemleri ile kolayca bulunabilmektedir.

 

Eskiden olduğu tüm banyonun ya da mutfağın kırılması gerekmez. Aksine çoğu zaman, kullanılabi-len olan yurtdışından gelen kimyasal kaçak giderici malzemeler ile kırmadan tesisat tamiri yapıla-bilmektedir. Böylece eskiden olduğu gibi basit bir su kaçağında bütün ortamın tadilatı gerekmez.

 

Uzman ekiplerimiz, haftanın yedi günü çalışmakta ve şirket içi düzenlenen eğitim programları ile bilgilerini her zaman taze ve yeni tutmaktadırlar.