İstanbul Büyükçekmece Su Tesisatçısı

İstanbul Büyükçekmece Su Tesisatçısı

İstanbul Büyükçekmece Su Tesisatçısı

İstanbul Büyükçekmece su tesisatçısı, var olan yeni nesil su kaçağı tespit sistemlerinin tamamı ile tespit ve onarım çalışmalarını sürdürmektedir. Ev ve iş yerlerinde su kaçağı sorununu, mekanı köstebek yuvasına döndürmeden hatta hiç bir kırma işlemi yapmadan çözmektedir.

Su  kaçağı tespit sistemleri aracılığı ile su kaçağı olan nokta tam olarak, santimetre bile şaşmadan tespit edilebilmektedir. Farklı birkaç noktadan su kaçağı bile olsa bu sistemler tam olarak noktaları belirleyebilmektedir.

Ardından eğer tesisatın durumu müsait ise yurt dışından getirilen kaçak giderici kimyasal madde ile çözüme ulaşılmaktadır.

Böylece uzun vadeli olarak, döşemeler sökülmeden, fayanslar kırılmadan, evin tamamı moloz tozları ile kaplanmadan, soruna çözüm getirilmektedir.

WP_20140314_004

Uzun Vadeli Çözümler

Özel sistemler ile kırmadan tesisat tamiri yapılabilen çalışmalarda, daha ekonomik ve zahmetsiz çözümler sağlanabilmektedir.

Kullanılan alternatif sistemlerde, yüzlerce metre uzunlukta bile olsa, tesisatın tamamı kontrol edilebilmekte ve kaçaklar kısacık zamanlarda tespit edilebilmektedir. Sorunun devamı halinde olabilecek komşu tartışmaları, fayans atmaları, küflenme, terleme tarihe karışacaktır.