İstanbul Beyoğlu Su Tesisatçısı

İstanbul Beyoğlu Su Tesisatçısı

İstanbul Beyoğlu Su Tesisatçısı

Su kaçağı tespit sistemlerinde tek bir düzenek değil, birkaç farklı sistem bulunmaktadır. Bazı sistemlerde özel kameralar kullanılır, bazılarında bilgisayarlı izleme araçları.. Kimisinde ise akan suyun sesini takip edip, yer tespiti sağlayan düzenekler kurulur. İstanbul Beyoğlu su tesisatçısı olarak tüm bu sistemleri kullanabilmekteyiz.

Kullanılan bu değişik su kaçağı tespit sistemleri içinde geniş ya da dar alanlar, sızıntı ya da akıntı kapasitesi gibi nedenler ile kullanılması gereken düzeneğin şekli değişmektedir.

Sonuç olarak uzman ekiplerimiz, hangi durumlarda hangi sistemin daha başarılı sonuç verdiğini bilerek, uygun sistemi kullanmakta ve kısa zamanda sorunun tam olarak kaynağını tespit edebilmekte ve yeri santim bile şaşmaksızın bulabilmektedir.

WP_20140314_004

Sistemlerin Getirisi

Kullanılan yeni nesil teknolojinin getirisi olarak kırmadan tesisat tamiri yapmak çok kolay olmaktadır. Böylece hem zamandan hem de enerjiden tasarruf yapılabilmektedir.

Ayrıca müşterilerimizin ödediği fatura tutarları da düşmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmış olmaktadır. Su kaçaklarında uzun süreli ve kalıcı çözüm sağlayan bu çalışma herkesi mutlu etmektedir.