İstanbul Beykoz Su Tesisatçısı

İstanbul Beykoz Su Tesisatçısı

İstanbul Beykoz Su Tesisatçısı

Yeni nesil teknolojik sistemler kullanılarak, kısa zamanda, yüzlerce metre uzunlukta bile olsa tesisatın tamamını kontrol eden ve kaçak noktalarını tespit eden araçlar kırmadan tesisat tamiri çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Böylece su kaçaklarından kaynaklanan küflenme, fayans atması gibi sorunlar da kaçak su sorunu ile birlikte çözümlenmektedir.

Kamerali Tuvalet Gider Açma

tuvalet tıkanıklığı açma,klozet tıkanıklığı açma,tuvalet gideri tıkanıklığı,kloze gideri tıkanıklığı,kameralı tuvalet gider açma,robotla tuvalet tıkanıklığı açma,kanal açma,kanal tıkanıklığı

Tesisat İşleri

İstanbul Beykoz su tesisatçısı olarak, uzman ekiplerimiz tarafından dairelerin tesisatlarına dair her tür sorunda tüketicinin yanında bulunmaktayız.

Rezervuar sorunları, montaj, onarım, bakım, temiz ve atık su tesisatı sorunları, boru montajı, değişikliği, tesisat projesinin yeniden yapılandırılması, kaçak su problemlerinin çözümü, yağmur suyu borularının açılması, çatlaklarının giderilmesi, yeniden montajı, kanal montajının yapılması gibi her tür tesisat probleminde rahatlıkla arayabileceğiniz firmamız, uzman ekipler ile haftanın yedi günü hizmete hazır bulunmaktadır.

Üstelik bütün bu sorunları çözerken, fazladan masraf çıkarmadan, işi tadilat noktasına getirmeden ve az bir bütçe ile yapılabilmesini sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan firmamız, en yeni teknikler ve uzman ekip çalışmaları ile alanında liderdir.