İstanbul Beşiktaş Su Tesisatı

İstanbul Beşiktaş Su Tesisatı

İstanbul Beşiktaş Su Tesisatı

Su kaçakları, çözümü son derece basit ancak bulması oldukça zor durumlardır. Bu durumlarda beton içinde, çıplak gözle görülemeyen boruların, neresinde problem olduğunu tespit etmek sorunun çözümünde anahtar olmaktadır.

Yıllarca su kaçağı tamirini zor bir iş haline getiren bu tespit aşaması idi. Modern teknoloji, kesin tespit aşamasını kolaylaştırınca, su tesisatı tamiratı da kolaylaştı. Üstelik artık müşterilerin kabusu haline gelen durumlar ortadan kalktı ve kırmadan tesisat tamiri yapmanın yolu bulunmuş oldu.

WP_20130830_002

Akustik Çalışmalar

Su kaçağı tespiti için akustik yani su sesinin takip edildiği sistemlerden, bilgisayarlı görüntüleme sistemlerine kadar pek çok sistem kullanan firmamız, modern teknoloji ürünleri donanımları kullanmaktadır. Böylece kırmadan tamirat yapılabileceği de kanıtlanmış olmaktadır.

Yıllar önce tadilata dönen, onarım çalışmalarının ardından sunulan kırmadan tamir uygulamaları ile hem müşterilerimiz hem de çalışanlarımız zaman kazanmaktadırlar. Böylece kabarık tamir faturaları yazmaktan kurutlan İstanbul Beşiktaş su tesisatı firması, müşterilerin memnun etmektedir.

Kısacası artık küçük bir kaçak nedeni ile tüm banyoyu yeniden yapmak zorunda kalınmamaktadır.