İstanbul Bayrampaşa Su Tesisatçısı

İstanbul Bayrampaşa Su Tesisatçısı

İstanbul Bayrampaşa Su Tesisatçısı

 

Su kaçağı tamirine başlamadan önce sorunun nereden kaynaklandığını bulmak son derece önemlidir. Sorun olan nokta tam olarak tespit edilmeden yapılan çalışmalarda, tüm alanın kırılması gerekebilir. Sorunun kaynağı belli ise çözümü gayet basittir.

Tesisat kaçaklarını özel cihazlar ile bulan ekiplerimiz kırmadan tesisat tamiri yapabilmektedir. Böylece kazanılan zaman ve para, çok daha keyifli değerlendirilebilir. Ekiplerimiz, yüzeyden sorun olan noktayı bulmakta ve sadece o noktayı kırarak, daha ekonomik şekilde sorunu çözmektedir. Böylece komşular ile karşı karşıya gelmeye neden olabilecek su sorunları çözümlenmektedir.

IMG_20150223_114832

Sıfır Kırık

Kamera sistemleri ile yüzeyden yapılabilecek olan tarama sonucu kaçak yapan noktanın keşfi durumun çözümünde en önemli hususlardan ilkidir.

Kaçak tespiti ardından yapılabilecek iki şey vardır: Ya o nokta kırılıp onarılabilir ya da eğer tesisat uygun ise tesisat onarım kimyasalları kullanılır. Ancak bu durumda fiyat elbette farklı olacaktır.

Kısacası İstanbul Bayrampaşa su tesisatçısı ekiplerince sıfır kırık ile su kaçağı sorunları çözülebilmekte, vakit ve nakitten tasarruf sağlanmaktadır.