İstanbul Başakşehir Su Tesisatçısı

İstanbul Başakşehir Su Tesisatçısı

İstanbul Başakşehir Su Tesisatçısı

 

Arıza bulma işlemleri özel araçlarla gerçekleşmektedir. Bu araçlar olmadan kırmadan tesisat tamiri yapılamamaktadır. Bu nedenle hem maliyeti hem de tamirat zamanını düşüren bu yöntem kullanılmak istendiğinde, seçilecek olan firmanın bu görüntüleme sistemlerini gerçekleştirecek araçlarının olup olmadığı kontrol edilmelidir.

Bu cihazlar ile yapılan çalışmalarda, kırım, döküm yapmadan arızalı olan noktanın tespiti asla tesadüf olmayacaktır. Yapılması gereken tek şey, bu konuda profesyonel hizmet veren tesisat ekibini bulmaktır.

WP_20140314_004

Kırmadan Tesisat Tamiri Çalışma Şekli

İlk olarak İstanbul Başakşehir su tesisatçısı uzman ekiplerimiz, boru içini gösteren özel kamera sistemleri ile temiz ve atık su boruları kontrol etmektedirler.

Bu kontrol sırasında su kaçağının bulunduğu nokta belirlenmekte ve tam olarak, sorunlu nokta eğer gerekiyor ise kırılarak, onarımını yapmaktadırlar. Ancak basit bir tıkanma söz konusu ise bu kez de kırım yapılmadan, tıkanıklığın giderilmesi için çalışma yapılmaktadır.

Boru içi kontrolü yapan kamera sisteminde, 20 metreye kadar boru kontrolü yapabilecek sistemler bulunmaktadır. Böylece bu sistem sayesinde nerede ise boru sisteminin tamamı taranabilmektedir.