İstanbul Bahçelievler Su Tesisatçısı

İstanbul Bahçelievler Su Tesisatçısı

İstanbul Bahçelievler Su Tesisatçısı

 

Konutlarda nedeni belli olmayan, yeri belirsiz tesisat problemlerine su kaçağı adı verilmektedir. Özellikle alt komşuya kadar inen su kaçakları hem ev sahibinin hem de alt komşunun canını sıkmakta, hatta komşuluk ilişkilerinin zedelenmesine neden olabilmektedir.

Teknik olarak su kaçakları 3 grupta toplanabilir: Temiz su kaçağı, atık su kaçağı ve izolasyon kaçağı… Su kaçaklarının onarımında asıl amaç kırmadan tesisat tamiri yapabilmektir.

WP_20140314_003

Su Kaçağı Çeşitleri

Şebeke suyundan kaynaklanan temiz su kaçağı, iki şekilde incelenebilir. Sıcak su kaçağı ve soğuk su kaçağı. Atık su kaçağı ise isminden de belli olabileceği gibi kullanılan suyun tahliye borularından kaynaklanmaktadır. İzolasyon kaçağı ise genellikle boruların birleşim noktalarında, derz boşluklarında ve betonun zayıf noktalarında ortaya çıkan kaçak çeşitleridir.

Tüm bu su kaçağı çeşitlerinde İstanbul Bahçelievler su tesisatçısı, mümkün olan en kısa zamanda, en düşük maliyet ile müşterilerine çözüm sunmaktadır. Deneyimli ve işinin uzmanı ustalar ile yapılan, tesisat arızaları onarım çalışmalarında, %100 müşteri memnuniyeti ile sonuç alınmaktadır.