İstanbul Avcılar Su Tesisatçısı

İstanbul Avcılar Su Tesisatçısı

İstanbul Avcılar Su Tesisatçısı

 

Su tesisatçılarının görevi gerekli araç, gereci kullanarak, sağlık, güvenlik ve çevre koruma prensipleri doğrultusunda, tesisat projelerini incelemek, temiz su tesisatı kurmak, boruları montaja hazır hale getirmek, temiz su borularını döşemek, test etmek, tesisatın gereği olan armatürleri takmak, atık su tesisatını kurmak, yağmur borularını döşemek ve rogar bağlantılarını yapmak, kalorifer tesisatı için siyah boruları döşemek, gaz ve buhar tesisatı kurmak, bakım ve onarım çalışmalarını yapmak, arıza tespiti, boru değiştirme, armatür değiştirmek, yağmur borularının değişimini yapmak, vitrifiye, boru ve yağmur borularındaki tıkanıklıkları açmaktır.

Firmamız İstanbul Avcılar su tesisatçısı olarak tüm bu işlerde güvenli sonuçlar üretmektedir.

suk

Son Gelişmeler

Eskiden binada bir su sızıntısı ya da başka bir problem olduğunda tüm bölüm kırılarak sorunun kaynaklandığı yer aranır ve evin banyo ya da mutfağı nerede ise yeniden yapılması gereken bir durumda olurdu.

Günümüzde yaşanan son gelişmeler, bu sorunları en aza indirmiş durumdadır. Artık tesisatta bir problem yaşandığında, kırmadan tesisat tamiri yapılabilmektedir.