İstanbul Ataşehir Su Tesisatçısı

İstanbul Ataşehir Su Tesisatçısı

İstanbul Ataşehir Su Tesisatçısı

 

Su tesisatı, özellikle eski binalarda yaşayanların en önemli problemlerinden birisidir. Bazen musluklar sızıntı yapar, bazen alt kata su akacak kadar büyük problemler çıkar. Kimi kez yağmur sularının toplanması için kullanılan tahliye düzeneğinde yaşanan sorunlar bütün apartmanı ilgilendiren sorunlar olur. Dolayısı ile bir su tesisatçısı her zaman gerekli olabilir.

Ancak tesisat sorunlarının çözümü noktasında en büyük problem, tesisat borularının görünür yerlerde olmamasıdır. Bu nedenle de eskiden su kaçağının olduğu yeri bulmak için bazen nerede ise tüm duvar yıkılmak zorunda kalırdı. Artık o günler sona erdi.

Geliştirilen teknoloji sayesinde artık, sızıntı yapan nokta kolayca belirleniyor ve derhal müdahale edilebiliyor. Artık kırmadan tesisat tamiri yapılabiliyor.

suk

Bölgesel Tamiratlar

İstanbul gibi büyük bir metropolde çalışmak elbette bütün şehre hizmet vermeyi imkansızlaştırıyor. Firma olarak bizler de bulunduğumuz semte hizmet vermek ile gururluyuz.

WP_20130830_002

İstanbul Ataşehir su tesisatçısı, semtin pis ya da temiz, tüm su tesisatı sorunlarını çözmekteyiz. Ataşehir bölgesindeki çalışmalarımız çevreye duyarlı anlayışımızla devam etmektedir.