İstanbul Arnavutköy Su Tesisatçısı

İstanbul Arnavutköy Su Tesisatçısı

İstanbul Arnavutköy Su Tesisatçısı

 

Temiz ve pis su tesisatları konusundaki tüm sorunların çözümünde sağlık ve güvenliğe önem vererek, çevre temizliğine özen göstererek yapılan çalışmalarda her zaman müşteri memnuniyetini ilk planda tutan firmamız, verdiği servis fiyatları ile de rakiplerinden ayrılmaktadır.

Özellikle İstanbul Arnavutköy su tesisatçısı ihtiyaçlarında, güler yüzlü personelimizin yapmış olduğu özenli çalışmalar her zaman takdir edilmektedir.

WP_20131203_001

Su Tesisatı Bakım ve Onarımı

Ekiplerimiz, su sistemlerinin sorunlarında öncelikle gerekli malzemenin tespitini yapmak için keşif çalışmasında bulunurlar. Bu keşif sonucu gerekli malzeme hazırlandığında, oluşan sorunun çözümü için uygun çalışmayı yapmaktadır.

Su kaçaklarında en büyük sorun, kaçağın bulunması aşamasında duvarların kırılmasıdır. Son gelişen teknolojiyi kullanan ekiplerimiz, duvarları kırmadan su tesisatı tamiri yapmakta, su kaçağının nereden kaynaklandığını tespit etmekte ve sadece sorunlu bölge kırılmaktadır.

Böylece İstanbul Arnavutköy su tesisatçısı ihtiyaçlarında beklentinin ötesinde hizmet vermekteyiz.

Kalitemiz personelimizin kalitesinden, başarımız müşteri memnuniyetinden gelmektedir. Bu nedenle de başarılarımızın devamı için her gün çalışmakta ve kendimizi geliştirmekteyiz. Tüm personelimiz şirket içi eğitimlerde, her zaman son uygulamaları takip etmektedir.