İstanbul Adalar Su Tesisatçısı

İstanbul Adalar Su Tesisatçısı

İstanbul Adalar Su Tesisatçısı

 

Sıhhi tesisatçılar, çeşitli amaçlar ile evlerde, okullarda, yaşanan tüm binalarda ve elbette sanayi oluşumlarında gaz, buhar, kalorifer, temiz ve atık su sistemlerinin kurulum, bakım ve onarıma ilişkin tüm çalışmaları yürüten, bu konuda gerekli bilgi ve beceriyi kazanmış kişilerdir.

Toplumda ise genel olarak tesisatçı denildiğinde ilk akla gelen temiz ve pis su boruları ile ilgili çalışmalar gelmektedir. Bu nedenle de genellikle su tesisatçısı olarak bilinirler.

WP_20131118_001

Adalar’da Su Akışı

Bölgesel olarak İstanbul Adalar su tesisatçısı ihtiyacında, yani boru montajı, gömme rezervuar ve musluk sorunlarında, temiz ve atık su tesisatı çalışmalarında müşteri memnuniyeti odaklı işlemler sürdürülmektedir.

Görev tanımı kapsamında su ve ısıtma sistemleri için gerekli malzemelerin tespiti, boruların projesinin belirlenmesi, montaj ve çalıştırma işlemlerinde yılların verdiği deneyim ile üstün sonuçlar elde etmekteyiz.

ad4e123c1e55d178b55c289f185ee071

Tesisatçı İhtiyaçları

Sonuç olarak tüm temiz ve atık su tesisatı problemlerinin çözümünde bizi rahatlıkla arayabilirsiniz.

Bu güne kadar İstanbul Adalar su tesisatçısı olarak yaptığımız çalışmalar, en önemli referansımızdır. Çalışmalarımızı kırmadan, yıkmadan tamamlamaktayız.