Esenler Su Kaçağı Tespiti

Esenler Su Kaçağı Tespiti

Esenler Su Kaçağı Tespiti

İstanbul şehri büyük olduğu kadar eski binalarada sahip, bu binalar da eskiyen veya kalitesiz tesisatları ile her an arıza yapmaya gebe, eğer sizde böyle bir yapıda yaşıyor ve su kaçağı problemi ile karşı karşıya kaldıysanız şayet hemen bizi arayın ve kırmadan su kaçağı bulma gibi harika hizmetlerimizden yararlanmaya hemen başlayın!

Konusunda uzman su tesisatı ustalarımız teknolojinin en gelişmiş ürünlerinden olan sıva altı tesisat görüntüleme araçları ile kaçak yapan borunuzu hemen buluyor ve kırmadan tespit ediyor ve işlemlere çok daha hızlı ve kolay bir şekilde başlıyorlar. Kırmadan su kaçağı tespiti ile yapılarınız fazla zarar görmeden tamir oluyor ve en kısa sürede toparlanabiliyor, böylelikle hem zamandan hemde paradan tasarruf ediyorsunuz, bizimle iki kere kazanıyorsunuz; Hem kırmadan masrafsız arıza tespitinizi yapıyoruz hem de sızıntılardan daha kısa sürede kurtuluyorsunuz.

Faturalarınızı öderken bunların üstüne yük binmesini istemezsiniz değil mi? Hele bir de kalabalık bir aile yada büyük bir firmaysanız her kuruş sizin için daha da önemlidir, hal böyle olunca faturalarını minimuma indirmek isteyen insanlar çeşitli tasarruf yöntemlerini deniyor Fakat buna rağmen bazen şişmiş faturalarla karşılaşıyoruz, işte bu şişmiş ve haddinden fazla gelen su faturalarının nedeni su kaçağı olabilir! Esenler ilçesinde de kırmadan su kaçağı bulma ve tesisat tamiri hizmetini veriyor.

Su tesisatı arızalarından korunmak ve bütçenizin zarar görmemesi için size bir kaç tavsiyemiz var

* Su tesisatlarınızın periyodik bakımlarını mutlaka yaptırın

* Duvarlarınızın arkasından damlatma ve sızıntı sesi geliyorsa bizleri arayınız,

* Sıva altlarından veya tavanlarınızdan su sızıntısı veya nemlenmeler meydana geliyorsa bizi arayınız, biz kırmadan su kaçağı bulma servislerimiz ile sizlerin su tesisatı arızalarınızı oluştuktan sonra veya oluşmadan önce tamir ediyor ve size konforunuzu geri kazandırıyoruz.

Tesisatınızdan oluşan su kaçağı arızalarını, Uzman su tesisatı ustalarımız ile gideriyoruz ve yapılarınızı su tesisatı arızalarına karşı koruyoruz. Şimdi siz de vakit kaybetmeden bize bir telefon açın ve en kısa sürede sorununuza çare bulmanın keyfini yaşayın! Üstelik bu hizmetlerimizi Esenler ilçemiz de dahil olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinden siz değerli müşterilerimize sunuyoruz!

Telefon İrtibat: (0534) 337 30 75 — 0212 461 42 43

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir