Çatalca Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Çatalca Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Çatalca Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

ÇATALCA SU KAÇAĞI TAMİRİ

WP_20131231_003

Telefon İrtibat: (0534) 337 30 75 — 0212 461 42 43

 

Günlük koşuşturmalar ve işler dolayısı ile bazen önemli konuları atlarız, onların kendi kendilerine idare edebileceğini sanarız, örneği su tesisatlarımız gibi, her ne kadar bu tesisatlar sağlam yerleştirilmiş olsada, bu tesisatlar zamanla yıpranır ve su sızdırmaya başlar, şayet sizde su kaçağı problemi ile karşı karşıya kaldıysanız hemen bizi arayın ve kırmadan su kaçağı bulma gibi harika hizmetlerimizden yararlanmaya hemen başlayın!

Durmadan şişen faturalarınızın sebebi su kaçağı olabilir!

Ne yaparsanız yapın su faturalarınız yüksek mi geliyor? Tasarruf yöntemleriniz yeterli gelmiyor mu? Haftada bir yıkanmanıza rağmen 24 saat boyunca yıkanıyor gibi faturalarla karşlışıyorsunuz? O halde muhtemelen bir sıva altı su kaçağı ile karşı karşıya olabilirsiniz. Uzman ustalarımız sizler için yapılarınızı sıva altı görüntüleme araçlarıyla inceliyor ve sizi olası fatura şişmelerine karşı koruyor! Firmamız Çatalca ilçesinde de kırmadan su kaçağı bulma ve tesisat tamiri hizmetini veriyor.

Firmamızın sunmuş olduğu Kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti ile hem tamirat kısa sürüyor hem de yapılarınız fazla zarar görmeden bu dönemi atlatıyor.  Konusunda uzman su tesisatı ustalarımız teknolojinin en gelişmiş ürünlerinden olan sıva altı tesisat görüntüleme araçları ile kaçak yapan borunuzu hemen buluyor ve kırmadan tespit ediyor ve işlemlere çok daha hızlı ve kolay bir şekilde başlıyorlar. Böylelikle hem zamandan hem de paradan tasarruf ediyorsunuz!

Uzman su tesisatı ustalarımızdan  bütçenize iyi gelecek bir kaç ipucu;

Yılda 1 kez bile olsa tesisatlarınızı ustalarımıza mutlaka incelettirin, Duvarlarınızın arkasından damlatma ve sızıntı sesi geliyorsa bizleri arayınız, Sıva altlarından veya tavanlarınızdan su sızıntısı veya nemlenmeler meydana geliyorsa bizi arayınız, biz kırmadan su kaçağı bulma servislerimiz ile sizlerin su tesisatı arızalarınızı oluştuktan sonra veya oluşmadan önce tamir ediyor ve size konforunuzu geri kazandırıyoruz.

Kırmadan su kaçağı tespiti, su kaçağı tamiri, tıkanılık giderme gibi hizmetleri sunan firmamız artık Çatalca ilçemizden de sizlerin hizmetinde. Şimdi siz de vakit kaybetmeden bize bir telefon açın ve en kısa sürede sorununuza çare bulmanın keyfini yaşayın! Üstelik bu hizmetlerimizi Çatalca ilçemiz de dahil olmak üzere İstanbul’un tüm ilçelerinden siz değerli müşterilerimize sunuyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir