Bahçelievler kırmadan su kaçağı tespiti

Bahçelievler kırmadan su kaçağı tespiti

Bahçelievler kırmadan su kaçağı tespiti

Kırmadan Su kaçağı Tespiti

İstanbul genelinde kırmadan su kaçağı tespiti, cihazla su sızıntısı bulma, su kaçağı bulma, su sızıntısı bulma,su borusu patlağı bulma….

Hizmetlerimiz; Bahçelievler kırmadan su kaçağı tespiti, Bahçelievler su kaçağı bulma, Bahçelievler cihazla su kaçağı bulma vb. gibi çözümlerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz.

Günümüzde su kaçağı problemi sadece evlerimizde rastlanan bir sıkıntı olmuyor. Su kaçağının olması için her hangi bir sebebe gerek yoktur. Su kaçağı sadece demir borularda yada plastik borularda olur diyemeyiz. Su sızıntısı problemi olduğu zaman sadece o kat, daire, ev zarar görmez. Bazı durumlarda yan taraftaki daire, alt taraftaki daire hatta iki kat alttaki daire bile etkilenip mağdur olabilir. Üstelik bu problem sadece eski yapıların tesisatlarında değil yeni yapılan binaların tesisatlarında bile görülebilmektedir. Eskiden olsa su patlağı gerçekten büyük sorun olarak algılanabilirdi. Çünkü eskiden su tesisatında sızıntı olması demek kabus kelimesiyle eş anlamlı olduğunu hepimiz biliyoruz. Su patlağının olduğu boruyu bulabilmek için boruyu gözle görmekten başka bir yol yoktu. Bazı durumlarda su kaçağı olan boru kendini bariz bir şekilde belli edip ben buradayım dercesine duvar veya zeminden pınar gibi su çıkartıyor ve tespit işlemi bu durumda kolayca yapılıyordu fakat bazı durumlar su akar yolunu bulur misali su kaçağı olan noktadan daha uzak bir noktadan su sızıntısı emareleri olabiliyordu. Bu patlağı tespit etmek için her yerin kırılması, onarılması ve tabi ki ek tadilat masrafları da cabası ve en kötüsü de onarımı yapılan su kaçağının çok kısa bir süre sonra tekrar nüksetmesi kadar moral bozucu başka bir durum yoktur.

Artık bu bahsettiğimiz olumsuz senaryoları eskide bırakıp hızlı, pratik, masrafsız ve kesin sonuçlar üreten çözümler kullanarak daha kolay bir şekilde ve kırmadan su kaçağı tespiti yapmak mümkündür. Gelişen teknolojinin sağlamış olduğu imkanlar çerçevesinde daha sorunsuz ve kaliteli işçilikle kısa bir süre sonra tekrarlanması imkansız yöntemlerle İstanbul Su Tesisatı firması olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Geleneksel usuller ile yapılan tamiratlar yukarıda da bahsettiğimiz gibi müşteriye daha çok masraf getiren bir yoldur. Çünkü yapılan işlemler çözümle beraber büyük maliyetlerle geliyor. Teknolojiyi kullanarak ek tadilat masraflarından kurtulmak varken merdiven altı tesisatçılardan hizmet almak daha maliyetlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir