Arnavutköy Kırmadan Su kaçağı Tespiti

Arnavutköy Kırmadan Su kaçağı Tespiti

Arnavutköy Kırmadan Su kaçağı Tespiti

Arnavutköy Kırmadan Su kaçağı Tespiti

İstanbul genelinde kırmadan su kaçağı tespiti, cihazla su sızıntısı bulma, su kaçağı bulma, arnavutköy su sızıntısı bulma,su borusu patlağı bulma….

Arnavutköy kırmadan su kaçağı hizmeti sunan firmamız yeni jenerasyon cihazlar kullanarak dedektörle su kaçağı bulma alanında sektörde öncü kuruluşlardandır.

Eğer evinizde veya iş yerinizde su kaçağı sıkıntısı yaşıyorsanız, duvar ve zemini kırdırıp inşaat alanına döndürmek istemiyorsanız o zaman sizin aradığınız profesyonel bir firmadır. Kırıp dökerek su kaçağı bulma yöntemler çok eskide kalan tekniklerdir. Çünkü geleneksel yöntemlerde teknolojik cihazlar olmadığından su kaçağı tespit ustaları mecburen duvarları kırarak su borusunu gözlemleme sonucunda su sızıntısı olan noktayı tespit edebilmektedirler. Başka türlü su kaçağını bulmak için doğa üstü yeteneklerin olması gerekir ki o da imkansızdır. Bu işte iki adım vardır; bunlar noktasal su kaçağı tespit ve su borusu onarımıdır. İlk adımda akustik dinleme detektörüyle su kaçağının olduğu nokta tespit edilir. Bu adımda su tesisatına su pompası ile yüksek basınçta su verilir. Su patlağı şüphesi olan bölge dedektörle dinlenir. Bu dinleme işleminde kullandığımız cihaz gelişmiş ses dinleme teknolojisine sahiptir. Dinlenecek zeminde 2-3 metre derinliğe kadar olan su sızıntılarını kusursuz bir şekilde noktasal olarak tespit etme kapasitesine sahiptir. Peki bu cihaz neden bütün tesisatçılarda yok diyebilirsiniz. Çünkü bu cihazların fiyatları oldukça yüksek olduğunda işinde profesyonel olmayan ve alım gücü olmayan merdiven altı tesisatçılar tarafından kullanılmıyor. Su kaçağı olan nokta tespit edilirken dikkat çekmek isterizki henüz hiçbir yer kırılmadı ve su kaçağının tam olarak hangi noktada olduğu tespit edildikten sonra eğer zeminde fayans var ise en fazla 2 fayans kırılarak su boruları göz önüne çıkarılır. Cihazla su kaçağı bulma işlemi işte bu kadar basit ve masrafsızdır. Bundan sonra su sızıntısı olan kısım kesilerek alınır ve yerine yeni boru eklenerek su kaçağı onarımı tamamlanmış olur

Ev işyeri okul hastane plaza mekan ne olursa olsun haftanın hangi günü olursa olsun hiç ama hiç önemli değil, iletişim numaralarımızdan bilgi ve hizmet almak için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir