Alibeyköy Su Kaçağı Bulma ve Onarımı

Alibeyköy Su Kaçağı Bulma ve Onarımı

Alibeyköy Su Kaçağı Bulma ve Onarımı

WP_20140314_001

İstanbul en eski ve kadim şehirlerden biri ayrıca doğu avrupanın en modern şehirlerinden biri fakat yinede onbinlerce eski yapıya sahip. Eski bir binada oturuyorsanız ve tesisatlarınız hiç bakım görmemişse su tesisatınız her an arıza yapabilir ve sizi yarı yolda bırakabilir.

Su tesisatı ustalarımız çağın gerisinde kalmış tahmini yöntemler yerine gelişen teknolojinin ürünü olan duvar için sistem görüntüleme teknolojileri kullanıyorlar ve nokta atışı yapıyorlar böylelikle kırmadan su kaçağı tamiri işlemini hızlı bir biçimde gerçekleştiriyorlar, bu sayede en az masraf ve etraf fazla kirlenmeden işlemler tamamlanıyor ve eviniz eski konforuna kavuşuyor.

Eğer bütçenizi korumak ve olası su tesisatı kaçaklarından kurtulmak için vereceğimiz bu püf noktalarını uygulayabilir ve bütçenizi koruyabilirsiniz; * Su tesisatı bakımlarınızı 6 ay da 12 ay gibi periyodlar ile yaptırabilirsiniz * Özellikle banyonuzda duvar içinden gelen seslere dikkat edin, su sızıntısı durumlarında genellikle damlatma ve akıntı sesleri gelir, sıvalar nemlenir ve dökülür hatta fayans aralarından ve tavanlardan su sızıntıları ve kabartılar oluşabilir, şayet sizinde su faturanız da gerektiğinden fazla geliyorsa, arıza oluşmasını beklemeden hemen bizi aramanız yeterli olacaktır.

Firmamızın sunduğu kırmadan su kaçağı bulma hizmeti tam da ihtiyacınıza yönelik ve haftanın tüm günlerinde hizmetinize hazır. Arızalı su tesisatlarınız yoğun su çıkışıyla banyolarınızı batırmasa bile içten içe sızarak faturanıza hasar veriyor ve bütçenizi sarsıyor olabilir, pek çok insan uzun zaman boyunca tesisatın sıva altından kaçırdığı sudan dolayı şişmiş su faturalarını öder ve faturanın neden fazla geldiğini anlayamaz, su tesisatı konusunda uzman olan firmamız, faturalarınızı hafifletmek için şimdi Alibeyköy ilçesinde de kırmadan su kaçağı bulma ve tesisat tamiri hizmetlerini vermek için bekliyor.

Alibeyköy ilçemiz dahil olmak üzere İstanbul’un 39 ilçesinde su tesisatı sızıntısı tamiri, tıkanıklık açma, kırmadan su tesisatı hizmeti veren firmamız, haftanın hemen, hemen tüm günlerinde yardımınıza koşmak için hazır bekliyor, bize ulaşmak için yapmanız gereken tek şey bir telefon etmeniz, konusunda uzman ustalarımız kırmadan su tesisatı tamiratı için derhal adresinize gelecek ve sorununuzu mümkün olan en kısa sürede çözmeye gayret edeceklerdir.

Telefon İrtibat: (0534) 337 30 75 — 0212 461 42 43

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir