Adalar Petek Temizliği ve Kombi Bakımı

Adalar Petek Temizliği ve Kombi Bakımı

Adalar Petek Temizliği ve Kombi Bakımı

Profesyonlel-Petek-Temizliği

Artık kış mevsimine girmeye başladığımız şu günlerde 2014, 2015 kışına hazırlanmalıyız,  petek temizliği isteyen Adalarda oturan vatandaşlarımızın herkesin her zaman hizmetinde olmaya devam ediyoruz her sene olduğu gibi… Bu aşamada ise sizlere kış aylarında doğalgazı az yakıp çok fazla doğalgaz faturası ödeyen kişilerin arasında iseniz ve bu durum artık canınızı sıkmaya başladıysa  bir biz size çözüm olmaya geldik diyebiliriz!

Genelde bu durumlarda mutlaka kombinin bakımınızı ve aynı zamanda peteklerinizi temizletmeniz gerekiyor. Aksi halde ise temizlenmeme  durumunda peteklerinizin içinde tortular ve pis kireç kalıntıları iyice yer etmeye başlamıştır yada başlayacaktır… Olaylar bunlara göre ise ne kadar peteklerinizin içinde biriken pislikler,  tortu  ve kireç gibi  kalıntıları siz kombinizi ne kadar yakarsanız yakın bulunduğunuz ortamı ne yazık ki ısıtmayacaktır… İsterseniz daha fazla yakın ne kadar fazla yakarsanız, yakın ısıtmayacaktır.

Siz hem az yakıp hem de daha fazla ısınmak istiyorsanız ve daha az doğalgaz ödemek istiyorsanız doğru yerdesiniz mutlaka peteklerinizin bakımlarını en kısa sürede bizimle iletişime geçerek yaptırmanız gerekiyor. Bizlerde yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak ve aynı zamanda ise deneyim ile sizlere, petek temizleme ve kombinin bakımlarınızda sınırsız adil  hizmet sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir